U shfaq seksi në rozë, ky është çmimi i fustanit të Nora Istrefit – Lajmi.net
U shfaq seksi në rozë, ky është çmimi i fustanit të Nora Istrefit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:59, 12 February 2019
Është njëra nga mamatë më seksi të estradës por edhe me shumë stil.

Nora Istrefi, është këngëtarja e cila mahnit me format trupore edhe pse tashmë është nënë e një vajze, shkruan lajmi.net.

Pak më parë, Istrefi publikoi disa imazhe në llogarinë e saj, Instagram gjersa shfaqej tejet e ‘nxehtë’ në një fustan të shkurtër rozë.

E ky fustan i Norës nuk është edhe aq i shtrenjtë marrë parasysh standardet e larta të artisteve tona. Sipas faqes “What they wearin”, ky fustan kushton vetëm 156 euro.

Megjithatë, më atraktive dhe në formë se keni parë moti. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO