U ngacmua seksualisht, moderatorja shqiptare publikon bisedën

Moderatorja shqiptare ka zbuluar se është ngacmuar seksualisht.

ShowBiz

04/06/2020 10:19

Nisur nga rasti i fundit pas abuzimit të një të miture në Shqipëri nuk kanë munguar reagimet e shumta, shkruan lajmi.net.

Edhe emrat e njohur të estradës shqiptare kanë dhënë mednimet e tyre nëpërmjet rrjeteve sociale dhe kanë treguar se do të marrin pjesë në protestë.

Nuk ka munguar as ai i moderatores Fjoralba Ponari e cila me këtë rast ka treguar se edhe ajo është ngacmuar seksualisht dhe e ka publikuar bisedën në rrjete sociale.

“Hëngsh veten dhe iu thaftë asaj që ta lë ty! Shpellar! U lumtë moj nëna shqiptare për bijtë që keni rritur!”, ka shkruar ndër të tjera ajo./Lajmi.net/