U nda me Kristin, Keisi nuk humb kohë, fillon ngacmimet me Lorencin

Keisi dhe Kristi i dhanë fund lidhjes së tyre mbrëmjen e kaluar në “prime” të “BBVA”. Ishte Keisi ajo e cila u shpreh se ishte një moment që më nuk ndjehej njëjtë, shkruan lajmi.net. Me tu kryer “prime” ajo filloi ngacmimet me Lorencin.   View this post on Instagram   A post shared by Big…

ShowBiz

22/03/2023 15:50

Keisi dhe Kristi i dhanë fund lidhjes së tyre mbrëmjen e kaluar në “prime” të “BBVA”.

Ishte Keisi ajo e cila u shpreh se ishte një moment që më nuk ndjehej njëjtë, shkruan lajmi.net.

Me tu kryer “prime” ajo filloi ngacmimet me Lorencin.

Hyrja e Lorencit u komentua shumë në media.

Raportohej se ai ishte ish i dashuri i Keisit.

Gjithashtu me të hyrë ai, lidhja mes Keisit dhe Kristit ndryshoi./Lajmi.net/