“Turpërohet” prezantuesja, i del gjoksi live në emision

Fun

19/01/2022 18:38

Prezantuesja e motit në një emision në Rumani ka treguar më shumë sec duhet gjatë dhënies së motit në TV.

Ajo pasi dha parashikimin e motit filloi të kërcejë dhe dekolteja e hapur për pak sa nuk ia tregoi të gjithë gjoksin, transmeton lajmi.net.

Shfaqja e asaj, e cila është quajtur si ‘front i nxehtë’, i ka sjellë prezantueses shumë famë.

Daniela është shumë e njohur edhe jashtë vendit dhe ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale. /Lajmi.net/