Tuna: Mos ta kisha këtë profesion, do bëja vetëm fëmijë

Tuna Sejdiu ishte mysafire në edicionin festiv të emisionit "Mirage".

ShowBiz

06/01/2019 15:59

Tuna Sejdiu në këtë intervistë ka rrëfyer shumëçka nga jeta e saj profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, këngëtarja ka folur për periudhën e shtatzënisë dhe ndjenjën e të qenit nënë.

Po ashtu, meqë Tiani i vogël po rritet, Tuna ka treguar edhe nëse po planifikon një motër apo vëlla për djalin e saj.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar se çfarë tha Tuna. /Lajmi.net/

YouTube player