Transgjinorja Alves shfaq linjat trupore në imazhet e realizuara për revistën Playboy

Jessica Alves së fundmi ka pozuar për revistën e famshme Playboy.

ShowBiz

08/06/2022 22:38

E këto fotografi ajo i ka realizuar në plazhin e bukur të Tajlandës.

Alves i ka shfaqur format e saja trupore në bikine teksa ka bërë disa fotografi për revistën.

Ylli i televizionit ka bërë imazhe provokative duke shfaqur gjoksin dhe të pasmet.  /Lajmi.net/