Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Tottenham – Man City, formacionet e ndeshjes

9:08 | 9 Prill 2019

Tottenham dhe Manchester City, do të jetë pothuajse përballje më interesante e çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Duke ditur për rivalitetin e madh në Premierligë, Tottenham dhe Manchester City do të dhurojnë spektakël sot (e marte) në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Ndeshja që zhvillohet në “Tottenham Hotspur Stadium”, do të startojë në ora 21:00, përcjell lajmi.net.

Tottenham do të jetë në këtë ndeshje pa Eric Dier dhe Erick Lamelan, që janë të lënduar, ndërsa Manchester City nuk mund të llogarisë në, Claudio Bravon, Fabian Delph dhe Zinchenkon, që janë poashtu të lënduar.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

Tottenham:

Man City: