Torres: Nuk do të luajë te kjo ligë e madhe evropiane – Lajmi.net
Torres: Nuk do të luajë te kjo ligë e madhe evropiane
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:59, 17 April 2018
Fernando Torres ka njoftuar se do ta kalojë një përvojë të fundit, larg vendlindjes së tij.

Fernando Torres nuk do të mbetet në Spanjë, pas largimit të paralajmëruar nga Atletico Madrid.

Sulmuesi veteran ka njoftuar se do ta kalojë një përvojë të fundit, larg vendlindjes së tij.

Torres së fundmi kërkohej edhe nga Superliga e Kinës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO