Toreadori lufton demin, me foshnjën në krah (Foto)

teoradorNjë teorador spanjoll është kritikuar pasi ka postuar në “Instagram” një foto të tijën duke luftuar me demin, ndërkohë që në krah mbante të bijën 5-muajshe.

Bota

26/01/2016 17:31

Francisco Rivera Ordonez shfaqet me vajzën e tij, Carmen, gjatë seancës së stërvitjes. “Im atë ka luftuar në këtë mënyrë, duke më mbajtur mua, po ashtu edhe gjyshi. Edhe unë kam mbajtur vajzën time, Cayetana dhe tani Carmen”,- thotë 41-vjeçari.

Babai i tij, i njohur në të jithë Spanjën, Paquirri, është sulmuar për vdekje nga një dem në vitin 1984, në moshën 36-vjeçare.

teorador