Tifozët nuk e duan Costan (FOTO)

Tifozët spanjollë nuk e dëshirojnë Diego Costan në skuadrën e Spanjës për 'EURO 2016'.

Sport

14/10/2015 19:59

Morata, Pedro dhe Nolito, janë të preferuarit e tifozëve për sulmin e Spanjës në Kampionatin Europian, sipas një ankete të realizuar nga gazeta spanjolle Marca.

Tifozët spanjollë e kanë lënë jashtë skuadrës  Diego Costan, që ka realizuar vetëm nëj gol deri më tani për ‘iberikët’.

Sulmuesi zgjodhi të luajë për Spanjën para Brazilit, megjithatë në nënte ndeshjet e zhvilluara deri më tani për kombëtaren, ka dështuar të e tregojë vetën.