Thaçi-Ismajlit: Sllobodan Millosheviqin e kishit mik shtëpie

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, I ka bërë një pyetje thumbuese deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismajlit.

Lajme

03/08/2015 18:15

Ai duke folur për Ismajlin, ka thënë se si është e mundur që Sllobodan Millosheviqi kishte miqësi me familjen e tij dhe të Rrahman Morinës.

“Qysh ke e mundur që Sllobodan Millosheviqi me u bo mik shtëpie vetëm juve dhe familjes së Rrahman Morinës”, ka thënë Thaçi, raporton lajmi.net.

Këto komente i ka bërë Thaçi në Seancën e Kuvendit të Kosovës.