Tayna shoqërohet nga këta persona në pushime, do befasoheni – Lajmi.net
Tayna shoqërohet nga këta persona në pushime, do befasoheni
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:03, 16 March 2019
Tayna, dje ka nisur pushimet luksoze.

Rep-artistja nga Prizreni, Tayna ka nisur pushimet ku si destinacion ka zgjedhur vendin ekzotik, Tajlandën, shkruan lajmi.net.

E në pushime siç shihet Doruntina është me prindërit e saj, edhe pse shumë nga artistët zgjedhin shoqërinë.

“Me prinda”, ka shkruar ajo.

Tayna njëherëshit është duke e shijuar edhe suksesin e këngës së fundit ‘Kce”, ku ka përfshirë edhe frazën ‘A ban me fol’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO