Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Superliga e Kosovës në Basketboll, formacionet zyrtare: Prizreni – Bashkimi

19:05 | 2 Mars 2021

Me fillim nga ora 19:00, Prizreni dhe Bashkimi përballen mes vete në “Sezai Surroi”.

Pesëshet startuese do të jenë këto, transmeton lajmi.net.

PRIZRENI: Divine Myles, Arti Hajdari, Kwame Vaughn, Landon Taliaferro, Urim Zenelaj.

BASHKIMI: Musab Mala, Julian Hamati, Milos Latkovic, Qëndrim Biraj, Obinne Oleka./Lajmi.net/