Super futbollisti i Barcelonës ka harruar kur ka shënuar gol (FOTO)

Neymar është duke kaluar një periudhë të vështirë në Barcelonë.

Sport

25/11/2016 08:52

Neymar nuk i ka punët mirë.

Sulmuesi i Barcelonës nuk ka shënuar gol për gjigantin katalan që 540 minuta lojë, përfshirë gjashtë ndeshjet e fundit mes Ligës së Kampionëve dhe La Ligës, shkruan e përditshmja sportive madrilene “AS”.

Neymar ka mundësi të realizojë para duelit të madh me Real Madridin në “El Clasico” në ballafaqimin e radhës me Real Sociedadin në fundjavë.

Ai vazhdon të konsiderohet si një prej futbollistëve më të mirë në ekipin e trajnerit Luis Enrique.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.