Stuhi në Vlorë (Foto)

​Një stuhi me erë dhe shi ka përfshirë Vlorën mbrëmjen e sotme.

Lajme

16/08/2015 21:17

Në facebook qarkullojnë foto të këtij qyteti teksa bie perëndimi./oranews

Vlora1