Stresi shpallet fitues i “Big Brother VIP Kosova”

Pas 100 ditësh sonte u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”. Sonte u mësua edhe emri i fituesit të edicionit të parë të këtij formati, shkruan lajmi.net. Stresi shpallet fituesi i “Big Brother VIP Kosova”. Në finale ishin Mbresa, Artani, Vedati, Stresi dhe Xhuli./Lajmi.net/

ShowBiz

18/03/2023 01:48

Pas 100 ditësh sonte u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”.

Sonte u mësua edhe emri i fituesit të edicionit të parë të këtij formati, shkruan lajmi.net.

Stresi shpallet fituesi i “Big Brother VIP Kosova”.

Në finale ishin Mbresa, Artani, Vedati, Stresi dhe Xhuli./Lajmi.net/