Soni Malajn kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë

Është emër shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

01/05/2018 08:52

Soni Malaj është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet e veshur me një fustan me lule, të hapur tek këmba.

Ajo mori pozë joshëse derisa po ecte në rrugë, ndërsa pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ana e fansave.

Aktualisht, Soni po merr pjesë në “Dancing with the Stars”, ku po vlerësohet pozitivisht për performancat e saj çdo javë. /Lajmi.net/

@beati_photography @makeupbyelona @glamour_fjori

A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on