Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Skerdi sjell një pjesë të këngës së re

20:16 | 8 Prill 2021

Foto: Instagram

Skerdi po vjen me këngë të re.

Skerdi Ago ka paralajmëruar edhe një projekt të ri muzikor me titull “Lulet t’u thanë”, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në Instagram, artisti bëri të ditur se projekti i ri i tij do të lansohet shumë shpejt.

Ai madje zbuloi edhe disa vargje të këngës së re, për të cilën ende nuk ka dhënë ndonjë datë të publikimit.

“E kam dhe nje shpres
Lotet qe dalin nuk me len te vdes
Kush hyri ne mes
Ti i besove si e pabes
Spo di me kon tves
Per kete dashni qe akoma e pres
Akoma e pres
Lulet u than
Nuk ka me dashni
Teshat e tuja ja fala nje qe dukesh si ti
Vitet kalun e them ku mbete ti
Ku mbete tregom ku mbete ti…”, shkruan Skerdi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Projekti i fundit muzikor nga Skerdi Ago është “Bespreme”, këngë e cila u shoqërua edhe me videoklip. /Lajmi.net/