Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Sinan Vllasaliu i bën urimin e veçantë bashkëshortes me rastin e ditëlindjes

8:14 | 13 Gusht 2020

Sinani e ka uruar gruan publikisht.

Bashkëshortja e këngëtarit, Sinan Vllasaliu, sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast ajo sigurisht se ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq e nuk kishte se si të mungonte urimi publik i bashkëshortit të saj, Sinan Vllasaliut.

Sinani e ka publikuar një foto së bashku me të në Instagram dhe pranë postimit i ka bërë urimin e veçantë.

“Kjo foto nuk asht dje, po as neser! kjo asht per tan jeten zemer urime dietëlindja”, ka shkruar ai dhe pranë fotos më pas ka pranuar edhe urime të shumta./Lajmi.net/