Silva Gunbardhi vjen me këngën “Fati” – Lajmi.net
Silva Gunbardhi vjen me këngën “Fati”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:46, 11 May 2018
Silva Gunbardhi është këngëtare mjaft e dashur për publikun.

Ajo është aktive me projekte të reja muzikore, të cilat fansat e saj i presin me padurim, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja sapo ka publikuar projektin e ri me titull “Fati”, këngë të cilën e solli vetëm në versionin audio.

Tekstin e këngës e ka shkruar bashkëshorti i saj, Dafi, kurse për muzikën është kujdesur Alsked Rrenja, ndërsa videoja është punuar nga MaxProductional.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Fati”, nga Silva Gunbardhi. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO