Shtëpia e motrave Kardashian u përfshi nga zjarri, Kylie bën këtë veprim – Lajmi.net
Shtëpia e motrave Kardashian u përfshi nga zjarri, Kylie bën këtë veprim
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:11, 9 November 2018
Shtëpia e motrave Kadashian është përfshirë nga zjarri, andaj ato janë detyruar të largohen nga aty.

Kim Kardashian e kishte bërë të ditur këtë gjë përmes rrjeteve sociale, ku tregoi se u detyruan të evakuohen nga rreziku i zjarrit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte Kylie ajo e cila përmes një statusi në InstaStory, ka falënderuar gjithë zjarrëfikësit për punën që po bëjnë për ta ndaluar zjarrin.

“Faleminderit për të gjithë zjarrëfikësit e guximshëm që po e luftojnë këtë zjarr, për tu kthyer në shtëpi”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO