Shkodran Mustafi, aktor në videoklipin më të ri të Adrian Bujupit |FOTO|

          Futbollisti shqiptar që luan në ligën spanjolle dhe është pjesë e përfaqësuese së Gjermanisë, duket se po synon edhe një karrierë të re atë të aktrimit. Në këtë foto të publikuar në llogaritë e tij nëpër rrjetet sociale Shkodrani ka lënë edhe një mbishkrim të gjatë ku njofton përkrahësit e…

ShowBiz

11/06/2015 20:56

 

 

 

 

 

Futbollisti shqiptar që luan në ligën spanjolle dhe është pjesë e përfaqësuese së Gjermanisë, duket se po synon edhe një karrierë të re atë të aktrimit. Në këtë foto të publikuar në llogaritë e tij nëpër rrjetet sociale Shkodrani ka lënë edhe një mbishkrim të gjatë ku njofton përkrahësit e tij se këtë rol e ka pranuar për shkak të mikut të tij i cili është menaxheri i Adrian Bujupit, pasiqë ai kohët e fundit është diagnostifikuar me leukemi dhe gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë, për hir të miqësisë Shkodrani ka vendosur të aktrojë në këtë videoklip, dëshirë kjo shumë  e madhe e mikut të tij. (lajmi.net)