Shikoni se si McGregor në pranga shoqëroret për në gjykatë – Lajmi.net
Shikoni se si McGregor në pranga shoqëroret për në gjykatë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 17:19, 6 April 2018
Pak minuta më parë, ikona e arteve marciale mikse Conor McGregor ka lënë rajonin e policisë në Brooklyn në pranga, i shoqëruar nga një agjent i policisë dhe është dërguar para gjykatës, ku pritet të marrë dënimin.

Irlandezi u dorëzua vetë në orët e para të mëngjesit të sotëm në rajonin e policisë pas incidentit që krijoi pas konferencës së shtit, kur goditi me mjete të forta autobusin ku ishin sportistët që do të duelojnë në eventin e UFC-223 (zhvillohet më 7 prill në Brooklyn, Nju Jork), shkruan telesport.

Duart e irlandezit ishin të lidhura nga pas, me pranga, foto që kanë bërë xhiron e botës. McGregor akuzohet për dhunë dhe sjellje të pahijshme nga policia.

b1

b7

b5

b4

b3

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO