Shaqiri darkon me bukuroshen shqiptare (Foto)

Ylli i Interit, Xherdan Shaqiri është parë në darkë bashkë me bukuroshen shqiptare, Ilda Bejlerin.

Sport

05/06/2015 23:08

Xherdan Shaqiri si duket është duke i shfrytëzuar në maksimum ditët e tij të pushtimit.

Dhe, së fundmi ai është parë në darkë me bukuroshen shqiptare, Ilda Bejlerin.

“E kanë pagëzuar si ‘Messi i alpeve’, natyrisht Messi është Messi, por edhe kombi shqiptar e ka Messin e tij, dhe ky është Xherdan Shaqiri”, shkruan Ilda.

Shaqiri