“Shaolin Gang” publikojnë projektin e ri me skena eksplicite – Lajmi.net
“Shaolin Gang” publikojnë projektin e ri me skena eksplicite
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:00, 17 April 2018
Dy reperët Blunt dhe Real kanë qenë top-temë e medieve rozë muajt e fundit.

Përmes rrjeteve sociale, ishte Real ai i cili njoftoi se dyshja tashmë kanë ndryshuar emrat artistik, shkruan lajmi.net.

“Shaolin gang” do të quhen nga tash e tutje Blunt dhe Real, fjalë të cilën e përdorin vazhdimisht në çdo postim.

Ditë më parë, reperët kanë paralajmëruar projektin e ri, videoklipi i të cilit përmban skena eksplicite, mbushur përplot femra.

Kënga e shoqëruar me videoklip tashmë është publikuar në kanalin YouTube dhe titullohet “Tululu”. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO