Sarri debuton sot në Premierligë me këtë formacion

9:34 | 11 Gusht 2018

Chelsea e nis sot edicionin e ri në Premierligë.

Blutë janë mysafirë të Huddersfield.

Ndeshja fillon prej orës 16:00, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky do të jetë edhe debutimi i Maurizio Sarrit me ekipin e ri në Premierligë.

Italiani pritet të luajë me skemën 4-3-3.

Nga minuta e parë do të luajnë dy transferimet e verës, Jorginho dhe Kepa. /Lajmi.net/

Chelsea possible line-up vs Huddersfield