Samsung sjell një smartphone pa lidhje interneti – Lajmi.net
Samsung sjell një smartphone pa lidhje interneti
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 13:27, 13 April 2018
Samsung Galaxy J2 Pro i ofruar në Korenë e Jugut nuk premton asnjë shpërqendrim nga lajmet me anë të celularit ose Wi-Fi.

Në Korenë e Jugut , Samsung po shet një smartphone të ri të dizajnuar posaçërisht për studentët që nuk dëshirojnë të shqetësohen nga smartfoni i tyre para provimeve . Galaxy J2 Pro nuk ka lidhje 3G, LTE ose Wi-Fi. Mund ta përdorni për të bërë thirrje dhe për të dërguar SMS. Lundrimi në ueb ose shkarkimi i aplikacioneve nuk funksionon.

Sipas njoftimit për shtyp nga Samsung , vetëm një aplikacion është i parapërgatitur: Diodic4 është një fjalor për gjuhën koreane dhe angleze. 5-inch smartphone është e pajisur me një procesor quad-core 1.4 GHz, 1.5 GB RAM dhe një bateri 2600 mAh. Kamera kryesore fotografon me 8 megapikselë, kamera e përparme me 5 megapikselë. Një vend i caktuar për microSD është i disponueshëm.

Për blerësit midis 18 dhe 21, Samsung ofron Galaxy J2 Pro së bashku me një promovim të veçantë. Kush do të donte të shkëmbejë pajisjen për provimet e kolegjit të tij kundër një smartphone të serive Galaxy A ose Galaxy S, merr çmimin e plotë të blerjes për Galaxy J2 Pro në shumën e barasvlefshme me 150.95 euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO