Sabriu dhe Nera thonë fjalët më të bukura për ditëlindjen e Ermalit

Ermali feston sot ditëlindjen.

ShowBiz

23/08/2021 16:57

Këngëtari i dashur kosovare sot ka një ditë të veçantë në kalendarin e tij, ai feston ditëlindjen e tij të 33-të, shkruan lajmi.net.

Me rastin e kësaj dite të veçantë nuk munguan urimet e shumta që pranoi qysh mbrëmë me tu shënuar ora 00:00.

Padyshim urimet më të bukura i erdhën nga familjarët e tij, kryesisht nëna Nera e babai Sabriu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @nerafejzullahuofficial

“Jeta , fati, dielli , , dashnija, lumturiae gjithqka ne jete ! faleminderit zotit qe te solli sot e 33 vite syni jem i bukur ….”, shkroi Nera sipër imazhit me djalin e saj.

Nuk mungoi as dedikimi i Sabriut i cili nuk i kurseu fjalët më të mira për Ermalin.

“Oooo evlad i mire.Ooo shpirti i jem .T’prifte shneta lumturia fati suksesi , dhe rri ashtu si je i fjales , humaniste , bamires e shkelqe ne skene.Edhe 100 me zemrat tya Arianen Artin Bunen Eren e Anen”, ka shkruar Sabriu tek sa sjellë foton më të mirë që ka me Ermalin./Lajmi.net/