Të Infektuar: 1047

Të Shëruar: 794

Të Vdekur: 30

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, Ermali e quan mbret në urimin e bërë

10:37 | 16 Shtator 2019

Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen e tij të 72-të, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast urimet e shumta nuk kanë munguar, e nuk ka pasur se si të mos ishte i pranishëm edhe ai publik i djalit të tij Ermal Fejzullahut i cili të atij e quan mbret.

“Urime ditelindjen King ?”, ka shkruar Ermali pranë postimit të fotos në të cilën shihet Sabriu.

Kujtojmë se përveç babë e bir, dyshja ndër vite kanë bashkëpunuar edhe në muzikë. Ermali po i ndjek hapat e babait dhe po i shkon mjaft mirë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Urime ditelindjen King ?

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on