“Sa 1000 engjuj”, kënga më e re nga Adelina Ismaili

Adelina Ismaili ka sjell këngën e re.

ShowBiz

01/01/2019 21:49

Diva shqiptare, Adelina Ismaili ka publikuar projektin e ri muzikor të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Sa 1000 engjuj”, mban titullin projekti i ri i Adelinës ku tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube.

Klipi i kësaj kënge është mjaft i veçantë në të cilën këngëtarja Ismaili shfaqet si një engjull i vërtetë.

Muzikën e këngës e ka bërë Frédéric Chateau, me tekst të vetë Adelinës dhe është punuar në studion e Florent Boshnjakut. /Lajmi.net/

YouTube player