Rrëzohet aeroplani në Alaskë, shpëtojnë të gjithë pasagjerët – Lajmi.net
Rrëzohet aeroplani në Alaskë, shpëtojnë të gjithë pasagjerët
Autori: Lajmi.net BotaLajme 21:37, 11 July 2018
Rojet bregdetare të SHBA-ve kanë shpëtuar 11 persona, pas rrëzimit të avionit në Mumbo të Alaskës.

Asnjë pasagjer nuk ndërroi jetë por disa u plagosën pas rrëzimit të aeroplanit.

Hetuesit po intervistojnë pilotin për të mësuar se si ndodhi aksidenti.

the crashed plane

the plane through the fogthe helicopters

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO