Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Ronela thotë se mbrëmjet në këtë qytet janë më të mirat

15:15 | 22 Tetor 2019

Ronela Hajati tregon se në cilin qytet janë mbrëmjet më të mira.

Ronela Hajati është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet e reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja postoi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur në një kostum të zi, teksa kishte pozuar rrugëve të Nju Jorkut.

“Mbrëmjet në qytetin e Nju Jorkut janë më të mirat”, ka shkruar ajo, ndërsa pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

NYC nights are the best nights!

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on