Ronaldinho del pozitiv për COVID-19

As Ronaldinho nuk i ka shpëtuar koronavirusit.

Sport

25/10/2020 19:13

Ylli brazilian ka njoftuar se është prekur nga COVID-19, vetëm pak minuta më parë.

40-vjeçari gjithashtu ka thënë se nuk ka simptoma dhe gjendja shëndetsore është stabile.

Ronaldinhos tani i duhet të qëndrojë në izolim për së paku 10 ditë. /Lajmi.net/