Roberti tregon se çfarë raporti ka tani me Norën pas ndarjes

Moderatori dhe këngëtari Robert Berisha vazhdon të komentohet lidhur me jetën personale.

ShowBiz

07/05/2022 13:36

Pas ndarjes me këngëtaren Nora Istrefi çdo lëvizje e Roberit në aspektin sentimental bëhet lajm, shkruan lajmi.net

Së fundmi Roberti ishte pjesë e emisionit “Mirage” ku tregoi edhe për marrëdhënien me Norën.

Por cili është raporti i tyre tani kuptojeni në videon më poshtë:

YouTube player