Rita Ora më elegante se asnjëherë në daljen e fundit në një event

Rita Ora është këngëtarja shqiptare me famë botërore e cila merr vëmendje me secilën paraqitje të saj.

ShowBiz

22/06/2022 08:11

Ajo gjithmonë arrinë që sytë e publikut t’i kthejë nga ajo, shkruan lajmi.net.

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe së fundi, teksa u vesh me një fustan mjaft elegant për të performuar në një event të Cartier në Madrid.

Këngëtarja ka shndritur në një fustan ngjyrë rozë që i nxirrte në pah format e saj.

Pjesa e sipërme e fustanit i tregonte dekoltenë e saj ndërsa binte në sy edhe beli i saj perfekt.

Fustani kishte një të çarë në pjesën e këmbëve, dhe këngëtarja e kishte kombinuar me një palë taka ngjyrë të zeza.

Rita kompletoi pamjen me një buzëkuq që përputhej me ngjyrën e fustanit magjepsës./Lajmi.net/