Rita ndan momente prekëse nga koncerti “UNICEF”: Frymëzuese të jem afër fëmijëve në nevojë – Lajmi.net
Rita ndan momente prekëse nga koncerti “UNICEF”: Frymëzuese të jem afër fëmijëve në nevojë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:17, 11 August 2018
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora mbrëmë ka performuar në Itali.

Gjatë tërë ditës ajo u argëtua pafund me familjen dhe miqtë në Itali e cila solli imazhe të llojllojshme, shkruan lajmi net.

Nga performanca e mbrëmshme Rita duket tejet e mahnitshme gjersa kishte të veshur një fustan shumëngjyrësh e cila shfaqet pa të brendshme.

“Sonte ishte një frymëzim për mua të performoj që të jem më afër fëmijëve që kanë nevojë për ndihmë. Është shumë e rëndësishme me përdorë një platformë për të mirë që i motivon njerëzit e tjerë të bëjnë të njëjtën gjë! Faleminderit Unicef që keni mua një nga ambasadoret tuaj më të besueshëm. Shumë dashuri, e juaja, R”, shkruan ajo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO