Rina tregon pse e quan veten “Mami”, do të habiteni me përgjigjen e saj – Lajmi.net
Rina tregon pse e quan veten “Mami”, do të habiteni me përgjigjen e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:46, 14 September 2018
Rina Balaj ka qenë mysafirja e radhës në emisionin "Mirage".

Reperja është emër shumë i komentuar aktualisht në shoubiz, sidomos për ‘dissat’ që i përdor në këngë, shkruan lajmi.net.

Rina për “Mirage” ka folur për Taynën dhe Fifin, ndërsa ka zbuluar detaje nga projekti i fundit “Gigi”, në duet me Sin Boy.

Ndër të tjera, ajo ka treguar edhe përse e quan veten “Mami”, meqë rast ka befasaur me përgjigjen që ka dhënë.

Shikoni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë arsyetimi jep Rina për epitetin “Mami” që i ka vënë vetes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO