Rike Roçi provokon keq nga vetura në Instagram

19:02 | 22 Maj 2019

Rike Roçi ka provokuar nga vetura.

Rike Roçi i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instastory dhe vëmendjen e ka marrë me gjoksin bombastik, shkruan lajmi.net.

Ajo për publikun u bë e njohur në një nga pjesëmarrjet e saj në stadium për ta përkrahur Shqipërinë.

Edhe atje Rike kishte treguar gjoksin dhe mori gjithë vëmendjen. Sot pasi kanë kaluar vite, bukuroshja bjondinë vazhdon të jetë emër i komentuar në media, shkak i provokimeve në Instagram./Lajmi.net/