Reexhi sjell “My Summer Love” (Video)

Talenti i hip-hopit, Reexhi, nga Vushtrria, ka sjellë projektin e tij më të ri muzikor, të titulluar “My Summer Love”.

ShowBiz

11/08/2015 20:30

17-vjeçari, i njohur për hitin “Revolucion” ka ardhur pak më ndryshe nga ajo çfarë janë mësuar ta shohin ata që e ndjekin.

Kënga është e stilit veror dhe për më tepër është për një storie dashurie.

Tekstin e këngës, që mund ta dëgjoni më poshtë, e ka bërë vet këngëtari. /kp

YouTube player