Reagon Teuta Krasniqi: Mos prekni në moralin tim

Teuta Krasniqi ka demantuar gjithçka që është shkruar sot në media.

ShowBiz

12/10/2015 17:42

Sot kanë qarkulluar fjalët se tradhtia e Teutës ndaj Bleros ishte shkaku i ndarjes së tyre pasi ajo, sipas disa shkrimeve, ka filluar lidhjen me Adonisin qysh kur ishte ende e martuar me Bleron.

Kjo e ka bërë shumë nervoz artisten, e cila ka reaguar në një shkrim të gjatë që ka postuar, transmeton lajmi.net.

Me këtë shkrim Teuta ka demantuar gjithçka, duke thënë se gjithë akuzat janë pa kurfarë baze, ajo ka personalitet të një femre të fuqishme dhe me mllef është shprehur se nuk lejon që në moralin e saj të prekë askush./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8vYsEVPvVC/?taken-by=teutakrasniqi