Raporti i afërt me Granitin, Fifi flet për gabimet e mëparshme: Kam mësuar nuk dua të dështoj më

21:54 | 14 Tetor 2021

Ajo ka biseduar me Palomën.

Fifi ka treguar se nuk është person që ngutet në lidhje dhe ka treguar arsyet e kësaj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja gjatë bisedës me Palomën në shtëpinë e Big Brother VIP tha se ka bërë gabime në lidhje dashurie me hërët dhe i kanë kushtuar kështu që sot nuk dëshiron të gabojë.

“Dy gjëra jam ngutur dhe kam dështuar dhe nuk dua të dështoj sërish. Kam mësuar nga gabimet dhe nuk dështoj më”, tha Fifi./Lajmi.net/