Ramë Lahaj i përgjigjet fansave pas takimit që kishte me Genc Cakajn

Gjatë ditës së enjte tenori me famë ndërkombëtare u prit në zyrën e MPJ-së në Shqipëri nga Genc Cakaj.

ShowBiz

05/06/2020 13:05

Pas takimit publiku filloi të shkruaj në rrjete sociale se mbledhja kishte motive politike, dhe tenori tani doli me një deklaratë ku sqaron gjithçka, shkruan lajmi.net.

Ai thotë se nuk mban anë politike dhe gjithë veprimtarinë e tij e kushton për të mirën e Shqipërisë.

Lahaj tutje shton ka miq nga fusha të ndryshme, prandaj nuk mund të definohet si përkrahës i një paritë. /Lajmi.net/

https://www.facebook.com/rame.lahaj/photos/a.1638039723151928/2697932217162668/?type=3&theater