Publikohet video brenda festës së 30 vjetorit të Bora Zemanit

Moderatorja ka organizuar një festë për ditëlindje.

ShowBiz

14/01/2022 22:39

Ajo kishte të ftuar miq dhe kolegë brenda festës, shkruan lajmi.net.

Bora Zemani tregoi se ndihet e plotësuar dhe nuk mund të ishte më e lumtur se aq.

Ndërkohë, miqtë e saj i uruan më të mirat, gjithashtu edhe e këshilluan aty këtu se si duhet të qëndrojë ballë sfidave të jetës si 30 vjeçare.

Shiko videon e plotë për të parë këto momente./Lajmi.net/

YouTube player