PSG 1:3 Man Utd, notat e lojtarëve

Manchester Unitd ka bërë një ndeshje shumë të madhe ndaj PSG-së, duke fituar 3-1, dhe duke kaluar tutje në çerekfinale.

Sport

06/03/2019 23:21

United pa dhjetë lojtarë të ekipit së parë arritën ta përmbysin rezultatin nga ndeshja e parë 2-0.

Romelu Lukaku me dy gola dhe Marcus Rashford me një, ishin heronjtë e Manchester United në këtë sfidë.

Për vendasit, golin e vetëm e shënoi mesfushori Bernat.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë derbi i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/