Prezantohet motoçikleta e bukur italiane – Lajmi.net
Prezantohet motoçikleta e bukur italiane
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 9:12, 12 April 2018
Modelet e veçanta janë bërë për MV Agusta me motorin e ri Brutale 800 RR America.

Kjo markë italiane ka nxjerrë në shitje në prill këtë model , e cila përfaqëson origjinalitetin dhe elegancën dhe historinë e MV Agusta. Në fakt, motori i parë që mban emrin S America 750 është prodhuar në vitin 1975.

Tani, pas 25 vitesh, “America” rikthehet të përdoret në serbatorin e një MV Aguste. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO