Prapaskenat e realizimit të fotove seksi të Jessica Alba (Video)

Aktorja Jessica Alba tregoi trupin e saj të bukur në bikini.

ShowBiz

26/06/2015 14:00

Nënë e dy vajzave,ka pozuar për kopertinën e revistës “Shape”,dhe tregoi se ajo ende duket në një formë të shkëlqyer.

Shikojeni fotografitë më poshtë dhe vlerësojeni vet bukurinë e aktorës së famshme!

YouTube player