Përfundon pjesa e parë: Fulham – Liverpool 1-0

Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Fulhamit dhe Liverpoolit, e vlefshme për xhiron e parë të Premier League. Deri më tani është duke vendosur goli i Mitrovic, në minutën e 31’, transmeton lajmi.net. Liverpooli e dominoi 45-minutëshin e parë, mirëpo i gjithë posedimi ishte shterpë. Mbetet të shihet se çka do të ndodhë…

Sport

06/08/2022 14:23

Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Fulhamit dhe Liverpoolit, e vlefshme për xhiron e parë të Premier League.

Deri më tani është duke vendosur goli i Mitrovic, në minutën e 31’, transmeton lajmi.net.

Liverpooli e dominoi 45-minutëshin e parë, mirëpo i gjithë posedimi ishte shterpë.

Mbetet të shihet se çka do të ndodhë në pjesën e dytë. /Lajmi.net/