Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

“Për Shqipni”, thotë Trim Jetullahu në këngën e re

17:44 | 4 Dhjetor 2020

Foto: Sc/YouTube

Trim Jetullahu publikoi këngën e tij të re.

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, Trim Jetullahu publikoi projektin e tij të ri, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e tij titullohet “Per Shqipni”, tekstin dhe muzikën e së cilës e punoi Edlir Begolli, ndërsa klipi u punua nga Melodi Studio.

“PER SHQIPNI ME QIFTELI 🇦🇱🇽🇰🔥”, shkruan Trimi teksa njofton fansat për këngën e tij të re.

Kënga e re e Trim Jetullahut është plot ritëm dhe pritet të pëlqehet nga fansat e tij. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TRIMI (@trimijetullahu)