Të Infektuar: 70.753

Të Shëruar: 60.628

Të Vdekur: 1.620

Pas një mungese të shkurtër, Andi i “Përputhen” rikthehet në emision

19:57 | 17 Janar 2021

Foto: TCH

Andi Shehi duket se ka vendosur të rikthehet në emision.

Në emisionin e e disa ditësh më parë, moderatorja Bora Zemani zbuloi se ai nuk dëshiron të jetë më pjesë e programit, shkruan lajmi.net.

Sipas asaj se çka tregoi moderatorja, Andi ka marrë këtë vendim si pasojë e një hatër mbetjeje me produksionin.

Lidhur me këtë situatë, u pyet edhe Tea teksa tha se ka biseduar me Andin dhe ka bërë të  ditur se ai ka një hatër mbetje me produksionin.

Duket se Andi këto mosmarrëveshje ka arritur t`i zgjidh me antarët e produksionit, pasi tashmë ai është kthyer në ekran përkrah Teas./Lajmi.net/