Pas fotos seksi, ja me kë e ka kaluar ditën sot Miriam Cani – Lajmi.net
Pas fotos seksi, ja me kë e ka kaluar ditën sot Miriam Cani
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:04, 8 November 2018
Miriam Cani mbrëmë ka habitur të gjithë me një foto.

Duke qenë se jemi mësuar ta shohim shumë engjëllore, fotografia ku ajo duket tejet elegante dhe seksi ka mahnitur të gjithë, shkruan lajmi.net.

E veshur me të bardhë, bashkëshortja e Alban Skënderajt ka tërhequr shumë vëmendjen edhe pse nuk ka pozuar e zhveshur.

Pasi u bë emri më i komentuar ditën e djeshme në pothuajse të gjitha mediet, sot ajo është relaksuar me vajzën e saj.

Duhet kujtuar se këngëtarja shqiptare është duke punuar pë një projekt të ri muzikor të cilin e ka drejt finalizimit.

Kënga e saj e fundit ishte në duet me Alban Skënderajn me titull ‘Dhurata’ dhe u pëlqye shumë nga publiku./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO